سخن مدیریت رایاکنکور با شما : رایاکنکور اولین سیستم پیشرفته در راستای مشاوره تحصیلی و کنکور های سراسری میباشد.
021-66176638 تلفن پشتیبانی 24 ساعته
شما در این مکان هستید :
پکیج برنامه ریزی رایاکنکور
1630
پکیج برنامه ریزی رایاکنکور

کنکوری ها ... کنکوری ها

سردرگمی ؟ انگیزه نداری ؟ نمیدونی از کجا باید شروع کنی ؟ نمیدونی کی باید شروع کنی ؟

میدونستی یکی از مهم‌ترین اتفاقات زندگیت که تاثیرش در تمام طول زندگیت نمایانه، امسال قراره اتفاق بیفته ؟ واسش چه برنامه‌ای داری ؟ هدفات چی هستن ؟

یکی از مهم‌ترین چیزایی که باید بدونی اینه که تنها چند درصد از دانش‌آموزا از تابستون شروع به خوندن میکنن و در طی سال تحصیلی از رقبای خودشون خیلی جلو هستن و با اعتماد به نفس بیشتری مسیر موفقیت رو طی میکنن.

پس اگر میخوای جزو اون چند درصد باشی که همیشه جلوتر از بقیه هستن ... بسم الله

باید از تابستون شروع کنی ...

اما ما برای موفقیتتون چه برنامه‌ای داریم ؟

رایاکنکور تیمی باتجربه و متشکل از دانشجویان و رتبه‌های برتر رشته‌های مهندسی و پزشکی در دانشگاه‌هایی همچون شریف، تهران ، ایران، علم و صنعت ، بهشتی ، ...  با تلاش‌های بی وقفه و مطالعه‌های فراوان و کسب تجربه از کار بر روی دانش‌آموزان مختلف درصدد برآمد تا برنامه‌ای جامع برای تابستان شما ارائه دهد. این برنامه‌ریزی که از دیدگاه ما کامل‌ترین پکیج برنامه‌ریزی موجود برای تابستان شما عزیزان است شامل ویژگی‌ها و قسمت‌های کاربردی زیر می‌باشد که می‌توانید انتهای این مقاله، هر قسمت را با جزییات مطالعه کنید و از بهترین بودن این پکیج مطمئن شوید.

برنامه ریزی اصولی و کاربردی روزانه
هر آن‌چه شما باید در رابطه با کنکور بدانید !
مشاوره و پشتیبانی
انیمیشن های برتر انگیزشی
صوت های انگیزشی و مشاوره‌ای اساتید برتر
مشاوره های روانشناسی

پس اگر تصمیمت برای موفقیت جدیه همین الان شروع کن ... مطمئن باش ما کنارت هستیم ...

پکیج برنامه‌ریزی رایاکنکور برای تمامی افراد با سطوح مختلف تحصیلی که آزمون‌های مختلفی هم شرکت می‌کنن؛ طراحی شده، کافیه با توجه به شرایط خودتون انتخابش کنین. 4 نوع برنامه‌ریزی مختلف به‌طور مجزا برای یازدهمی‌ها و کنکوری‌ها طراحی شده که همه کسایی که می‌خوان در کنکور 98 موفق بشن از جمله فارغ التحصیلا، شاغلا، دوازدهمیا، حتی اونایی که تغییر رشته دادن و هم‌چنین یازدهمی‌ها که میخوان از همین الان از رقیباشون خیلی جلو بیفتن، میتونن از این پکیج استفاده کنن. این برنامه‌ریزی دارای دو سطح مختلف هست. یکی برای کسایی که 7 تا 7.5 ساعت وقت مطالعه دارن و یکی برای کسایی که 10 تا 10.5 ساعت میتونن وقت بذارن. این برنامه‌ریزی اونقد انعطاف‌پذیر هست که با افزایش ساعات مطالعه میتونین به همه دروس تسلط پیدا کنین. پس نگران هیچی نباشین، شما با این برنامه با چند مرور و کلی ساعات جبرانی میتونین کلیه دروس پایه را جمع بندی کنین.

یکی از بهترین و مهم‌ترین ویژگی‌های این پکیج، برنامه‌ریزی براساس آزمون‌های برتر قلمچی، گزینه دو است. پس با توجه به این‌که کدوم آزمون شرکت میکنین، میتونین برنامه‌ریزی خودتون رو انتخاب کنین و مطمئن باشین هم کامل درس‌ها رو تموم میکنین و هم به سرفصلای آزمونا میرسین. هم‌چنین نکته مهم این برنامه‌ریزی این موضوع است که چه افرادی که آزمون میدادن و چه افرادی که آزمون شرکت نمی‌کردن و از برخی سرفصلای آزمون‌ها تا 5 مرداد، عقب ماندن نگران نباشن، تمامی این مباحث در برنامه گنجانده شده است و تا آخر تابستان تمامی مباحث پایه تمام می‌شود.

چرا این پکیج بهترین پکیج برنامه‌ریزی موجود هست :

 • در 60 روز تمام دروس اختصاصی و عمومی پایه دهم و یازدهم را به‌طور حرفه‌ای و با چند مرتبه مرور تموم می‌کنین.
 • همیشه یک پشتیبان از رتبه‌های برتر کنکور آماده پاسخگویی به سوالات شماست.
 • روش مطالعه اصولی و اساسی هر درس را متوجه میشین.
 • با بهترین منابع کنکور آشنا میشین.
 • مقالات مشاوره‌ای و روانشناسی در اختیار شما قرار میگیره.
 • یاد میگیرین چجوری تمرکز خودتون رو بالا ببرین و از استرس کم کنین.
 • با روش خلاصه‌نویسی اصولی و هم‌چنین نحوه مطالعه لغات زبان و ادبیات آشنا میشین.
 • نحوه مرور کردن اصولی رو یاد میگیرین.
 • با نگاه کردن به انیمیشین‌های انگیزشی برتر دنیا دوباره روحیه میگیرین.
 • با گوش دادن به دوره‌های صوتی مشاوره‌ای و انگیزشی از مسیر درست موفقیت خارج نمیشین.

 

خلاصه هرچیزی که فکرش رو بکنین، ما قبل از شما به اون اندیشیدیم و بر ای شما فراهم کردیم.

اگر تازه به فکر شروع کردن و موفق شدن افتادی و یا از پکیج هایی استفاده کردی و نتیجه نگرفتی نگران نباش ... با ما به قله‌های موفقیت میرسی ...

شک نکن و اعتماد کن

 


قسمت‌های اساسی این پکیج در زیر با جزییات برای شما عزیزان، بیان شده است.

 

 • برنامه‌ریزی اصولی و کاربردی روزانه

این برنامه‌ریزی برای دو سطح مختلف از لحاظ ساعت مطالعه و هم‌چنین براساس دو آزمون معتبر قلم‌چی، گزینه دو طراحی شده است. پس در حقیقت 4 نوع برنامه‌ریزی مختلف به شرح زیر برای شما عزیزان آماده گردیده است.

برنامه ریزی اصولی 

تمامی دروس اختصاصی و عمومی با چند دور مرور و ساعات جبرانی بسیار (برای آن‌هایی که از برنامه ممکن است عقب بمانند) در مدت دو ماه تابستان تمام میکنید. آن‌هایی که آزمون شرکت می‌کنند هم می‌توانند براساس آزمون خود پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنند. 

 

 • هر آن‌چه که شما باید در رابطه با کنکور بدانید!

مقالات بسیار حرفه‌ای و کاربردی در ارتباط با موضوعات زیر تهیه و تنظیم شده است که در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

 • اهمیت و روش مطالعه دروس مختلف

در این مقاله، تکنیک مطالعه تمامی درس‌های شما به‌صورت تک تک مورد بررسی قرار گرفته است و قطعا نگاه شما را به دروس مختلف تغییر می‌دهد و تحولی در نحوه خواندن هر درس برای شما ایجاد می‌کند.

 • بهترین منابع کنکور

مهم‌ترین چیزی که برای شما عزیزان قبل از هر چیزی وجود دارد، تهیه منابع مناسب می‌باشد. ما طی مطالعات و تجربیات خود، بهترین منابع کنکور را در مقالاتی برای هر درس به‌طور کامل برای شما با جزییات هر کتاب و به ترتیب اولویت و توضیح در رابطه با این‌که هر کتاب برای چه سطحی مناسب است، ارائه کرده‌ایم. این مقالات ارزشمند که حاصل تجربیات چند ساله ماست، در این پکیج در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد.

 • مقالات مشاوره‌ای و روانشناسی

مقالات مختلفی که از نظر ما موجب هموارتر کردن راه شما عزیزان می‌شود، تهیه و تنظیم شده است که به شرح زیر می‌باشد.

 1. برای کاهش بی‌دقتی در آزمون چه کنیم ؟
 2. چه آزمون آزمایشی ای بهتر است شرکت کنیم ؟
 3. مراحل تست‌زنی چگونه است ؟
 4. چگونه مطالعه را شروع کنیم ؟
 5. برای تقویت حافظه چه کنیم ؟
 6. آیا کلاس‌های کنکوری مناسب است ؟
 7. تحلیل کنکور سراسری 97 به‌صورت درس به درس و با جزییات
 8. چگونه تراز را محاسبه کنیم ؟
 9. ضرورت و اهمیت برنامه‌ریزی و مشاوره تحصیلی
 10. ویژگی‌های یک برنامه خوب و نحوه عمل کردن به آن

...

 • مشاوره و پشتیبانی

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این پکیج، وجود یک مشاور پشتیبان متخصص می‌باشد که در دسترس شما عزیزان است. می‌توانید سوالات و مشکلات خود را با مشاور خود در میان گذاشته و از او راهنمایی بخواهید. بدین‌منظور میتوانید از ساعت 9 صبح تا 7 عصر با یکی از شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

مشاوره و پشتیبانی

 

 • انیمیشن‌های برتر انگیزشی

در این قسمت که یک بخش هیجان ‌انگیز برای اوقات استراحت شما عزیزان می‌باشد. هر هفته یک انیمیشن با مفهوم انگیزشی، تمرکز و تفکر مثبت گردآوری شده است که موجب می‌شود روحیه خود را دوباره به‌دست آورید و در مسیر درست موفقیت باقی بمانید.

 • صوت‌های انگیزشی و مشاوره‌ای اساتید برتر

در این بخش، فایل‌های صوتی بسیار مفیدی از اساتید برتر آموزشی و مشاور ارشد موسسه جناب آقای برقنی و فایل‌های صوتی انگیزشی از جناب آقای مشکانی، که بسیار برای تهیه و تنظیم آن‌ها زحمت کشیده شده است، در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. فواید این فایل‌های صوتی ارزشمند که از افرادی با تجربه و توانمند گرفته شده، این است که با تجربیات این افراد می‌توانید مسیر موفقیت را هموارتر طی کنید.

 • مشاوره‌های روانشناسی

در این بخش مقالات روانشناسی، برای شناخت بهتر استعدادها و نقاط ضعف و قوت در تمامی دروس قرار داده شده است. هم‌چنین با تماس با شماره‌های بیان شده می‌توانید از خدمات روانشناسی هم استفاده کنید. 

 • اهمیت برنامه‌ریزی

در این مقاله، در مورد فواید برنامه‌ریزی و روش‌هایی برای روشن شدن اهداف دانش‌آموزان در پیشرفت عملکرد تحصیلی بحث شده است. 

 • راه‌های کاهش استرس

در این مقاله در ارتباط با خواب، تغذیه صحبت شده است که بسیار نقش به‌سزایی در پیشرفت شما دارد. هم‌چنین 7 روش بسیار خوب برای کاهش استرس برای شما تشریح شده است.

 • تکنیک‌های مطالعه سریع

یکی از مهم‌ترین کارهایی که باید برای پیشبرد بهتر برنامه‌هایتان انجام دهید، انجام یک‌سری تکنیک‌های خوب برای افزایش سرعت مطالعه می‌باشد. در این مقاله 9 روش اصولی برای افزایش سرعت مطالعه بیان شده است که با بهره بردن از آن می‌توانید پیشرفت چشمگیری در کارتان ایجاد کنید.

 


برای پیش ثبت‌نام وارد لینک زیر شوید و از قسمت اضافه کردن به سبد خرید اقدام به سفارش کنید.

 لینک خرید پکیج برنامه ریزی

در صورت این‌که هر گونه ابهام یا سوالی داشتید و برای کسب اطلاعات بیشتر با یکی از شماره‌ تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-66176638 دفتر مرکزی

 

مشاهده نظرات (0)

نظر خود را درج کنید:

برای ثبت نظر ابتدا خود شوید.
تاکنون نظری ثبت نشده است !

با عضویت در سایت رایا کنکور و دریافت اعتبار اولیه می توانید از مشاوره رایگان تحصیلی برخوردار شوید ! عضویت در رایاکنکور تنها 1 دقیقه زمان می خواهد به آسانی و به راحتی هم اکنون عضو شوید

تبلیغات کلیکی توضیحات مربوط به تبلیغات

پکیج برنامه ریزی رایاکنکور

تاریخ ارسال : 1397/04/30